Hakkımızda

Hakkımızda

1978 yılında Rize’de  faaliyete başlayan firmamız, 1995 yılında limited şirketine dönüşerek Arifoğlu Reklam Ürünleri & Baskı San. Ltd. Şti. ismini alarak Türkiye Açık Hava Reklamcılığı sektöründe hizmet sunmaya başlamıştır.

Firmamız kuruluşundan bu güne resmi veya özel nitelikli bir çok kurum ve kuruluşa hizmet vermenin yanı sıra özellikle kurumsal akaryakıt istasyonları konusunda; Azerbaycan, Gürcistan, Nahçivan, Rusya ve Ukrayna’ya ihracat yaparak iş hacmini genişletmiştir. Kalite anlayışını her geçen gün arttırarak üretimine devam etmekte olan şirketimiz bu başarısını, kaliteyi maksimum düzeyde sunarak müşteri isteklerini en üst seviyede karşılamaya ve bunu kendine ilke edinmiş olmasına borçludur. 

VİZYONUMUZ

Firmanın kuruluş amacı öncelikle bölge, Türkiye ve Yurtdışı olmak üzere daha geniş ve daha fazla müşteriye ulaşıp ürettiği malların üretim kalitesini ispat ederek bu alandaki varlığını ortaya koymaktır. Bugüne kadar olduğu gibi, bu günden sonrada kaliteden ödün vermeden yapacağı işlerin zamanında ve doğru yapılmasını sağlayıp müşteriye en iyi şekilde hizmet vererek müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde karşılamak hedeflerimiz arasındadır. Marka olan firmamızın varlığını sağlayabilmek adına kurumsallaşırken firma geleceğini göz önüne alarak hizmetini devam ettirmektedir. Hedeflerimizin arasında yeni projeler geliştirip üretilen ürünlerde çeşitliliği arttırırken aynı zamanda meydana getirmiş olduğu iş ortamı ile istihdam sayısını arttırıp ülkeye girdi sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

Firmamız, gelişen teknolojiyle birlikte yenilikçi düşüncelere açık, sürekli kendini yenileyen, yeni projelere imza atan, sektöründe lider firma olmanın bilinci ve özgüveni ile  "Profesyonel Reklamcılık" sloganıyla yoluna devam etmektedir. 

POLİTİKAMIZ

Sektörümüzde ilklerle ve kalite ile özdeşleşmiş bir firma olmak hedefi doğrultusunda;

  • Sürekli müşteri memnuniyeti,
  • Takım anlayışı ile çalışmayı,
  • Çalışanların memnuniyeti ve sürekli eğitimi,
  • Üretimi istenen kalitede yapmak ve zamanında tamamlamayı,
  • Her zaman güvenilir bir firma olmayı,
  • Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemeyi, 
  • Kalite Yönetim Sistemi şartlarına sürekli uymayı taahhüt ediyoruz.